Webový portál věnovaný partnerské spolupráci a členství v klubu společnosti AUTOKLUBY.CZ s.r.o.

Formy uživatelského využívání klubů

Kluby je možné využívat třemi možnými způsoby a to jako:

• neregistrovaný uživatel,
  • registrovaný uživatel,
  • člen klubu.

Neregistrovaný uživatel

Neregistrovaný uživatel je pouze návštěvník bez uživatelského účtu a jakýkoliv práv. Neregistrovaný uživatel může „zdarma“ omezeně procházet a využívat některé části klubů.

Registrovaný uživatel

Běžná uživatelská forma uživatelského využívání klubu – „zdarma„. Tato forma využívání klubu Vám umožňuje:

• Komunikovat a využívat služeb klubu.
  • Využívat anonymního uživatelského účtu.
  • Setkávat se na srazech.
  • Vozit znak klubu na svém voze.
  • Možnost dostávat veškeré novinky z clubu na e-mail.

Stát se registrovaným uživatelem:

Člen klubu

Členství v klubu – placené.
Automaticky získáváte všechny výhody registrovaného uživatele a navíc získáte:

• Řádné členství v klubu.
  • Partnerské výhody / benefity a slevy.
  • Klubové předměty za zvýhodněnou cenu.
  • Členský ověřený účet bez obsahové reklamy.
  • Uživatel fora s ověřeným bydlištěm a kontaktními údaji – ověřený prodejce a poptávající v sekcích bazaru.
  • Možnost ovlivňovat směr a vývoj klubu.
  • Členskou kartu

Další informace Stát se členem klubu:

Partnerská spolupráce

Partnerem klubu může být pouze živnostník nebo právnická osoba. Partner získává základní balíček partnerské propagace a to zcela zdarma. Podmínkou pro partnera je na oplátku poskytnout benefit, výhodu nebo slevu pro členy klubu. Propagace pro partnera je v rámci všech klubů, ale výhoda je poskytována pouze pro úzkou skupinu uživatelů.

Počet partnerů není omezen – budeme rádi i za Vaši nabídku. Nabídky zasílejte na kontakt uvedený v kontaktních údajích.

Více o partnerství naleznete zde.