Partnerství / členství

Autoservis

Eshopy

Klubové členství a partnerství

Webový portál věnovaný partnerské spolupráci a členství v klubu společnosti AUTOKLUBY.CZ s.r.o.

Formy uživatelského využívání klubů

Kluby je možné využívat třemi možnými způsoby a to jako:

Neregistrovaný uživatel

Neregistrovaný uživatel je pouze návštěvník bez uživatelského účtu a jakýkoliv práv. Neregistrovaný uživatel může "zdarma" omezeně procházet a využívat některé části klubů.

Registrovaný uživatel

Běžná uživatelská forma uživatelského využívání klubu - "zdarma". Tato forma využívání klubu Vám umožňuje: Stát se registrovaným uživatelem:

Člen klubu

Členství v klubu - placené.
Automaticky získáváte všechny výhody registrovaného uživatele a navíc získáte: Další informace Stát se členem klubu:

Partnerská spolupráce

Partnerem klubu může být pouze živnostník nebo právnická osoba. Partner získává základní balíček partnerské propagace a to zcela zdarma. Podmínkou pro partnera je na oplátku poskytnout benefit, výhodu nebo slevu pro členy klubu. Propagace pro partnera je v rámci všech klubů, ale výhoda je poskytována pouze pro úzkou skupinu uživatelů.

Počet partnerů není omezen - budeme rádi i za Vaši nabídku. Nabídky zasílejte na kontakt uvedený v kontaktních údajích.

Více o partnerství naleznete zde.