Ceník služeb

Členský účet a služba členství v klubech společnosti AUTOKLUBY.CZ s.r.o.
Cena služby: 399 Kč bez DPH / rok (12 měsíců)

Splatnost a platba

V případě odeslání žádosti o službu klubové členství je poptávající vyzván k zaslání platby. Ihned po přijetí platby se uživatel stává členem klubu a uživateli je spuštěn členský účet. Žádost je vždy platná 1 měsíc a poté je automaticky v případě neuhrazení částky zrušena.

Doba trvání – objednávky

Členský účet je vždy zakupován na 12 + 1 měsíc tzv. hájení. Členství nabývá platnosti okamžitě v den přijetí platby do konce následujícího měsíce příštího roku. Měsíční lhůta tzv. hájení je náhradou potřebnou k vyřízení a odeslání členského průkazu.

Prodloužení členství / účtu

Měsíc před vypršením členského účtu je člen automaticky vyzván k obnovení svého členského účtu. V případě, že nedojde k obnovení je účet automaticky převeden na běžný uživatelský účet.

Přečtěte si více o výhodách členství.
Přečtete si více o klubovém členství.