Kdo je to partner?

Partnerem je fyzická osoba živnostník nebo právnická osoba, která je smluvně vázána ke společnosti AUTOKLUBY.CZ s.r.o. k poskytování výhod / slev pro členy klubu. Partnerská smlouva je vždy uzavřena minimálně na jeden rok.

Základní myšlenka partnerství

Partnerem se může stát živnostník nebo právnická osoba podnikající nebo provozující svoji podnikatelskou činnost v automobilovém průmyslu nebo v oboru služeb pro automobilový trh. Základním kamenem spolupráce je nabídnutí určité výhody nebo slevy pro členy autoklubů. V žádném případě nejsou akceptovány běžně dostupné slevy, výhody nebo slevy od společností inzerujících na serverových portálech.

Členská / Partnerská výhoda je vždy poskytována pouze členům klubu, ale reklamní balíček je uplatňován na celém portfoliu společnosti.

Vzor partnerské smlouvy.
Seznam stávajících partnerů.
Reklamní balíček pro partnery klubu.