Podmínky pro členy

• Úvodní ustanovení
    • Provozovatelem služeb je společnost AUTOKLUBY.CZ s.r.o., se sídlem Děčín – Bynov IX, Teplická 137, PSČ 40505, IČ: 22773908, DIČ: CZ22773908, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Ústí nad Labem, (dále jen „provozovatel“).
  • Vymezení pojmů
    • Klub portfolia – jeden z klubů provozovaných společností. Aktuální seznam provozovaných autoklubů je uveden na stránkách https://autokluby.cz.Uživatel serveru – každý návštěvník serveru, který se ke klubu portfolia připojí prostřednictvím internetu či jiného rozhraní. Jedná se o uživatele bez uživatelského účtu.
    • Registrovaný uživatel – každý uživatel, který je registrován na klubu portfolia prostřednictvím registračního rozhraní a jehož registrace je schválena prostřednictvím potvrzovacího e-mailu odeslaného na e-mailovou adresu zadanou při registraci. Registrovaným uživatelem je fyzická osoba zdarma využívající základní uživatelský účet registrovaného uživatele.
    • Člen klubu – jasně definovaná fyzická osoba za pomocí osobních údajů (jméno, příjmení, adresa, telefon a email). Členem klubu je každý uživatel, který splnil podmínky pro získání účtu člena klubu. Členem klubu je osoba hradící roční poplatek.
    • Partner klubu – partnerem klubu je společnost / živnostník, který je smluvně vázaný ke společnosti. Partner poskytuje benefit nebo výhodu členům klubu.
  • Vznik a zánik účtu registrovaného uživatele
    • Vznik účtu registrovaného uživatele:
      • Registrovaný účet vzniká potvrzením registračních podmínek a platným odesláním registračního formuláře
      • Registrovaný učet podléhá potvrzení emailové adresy registrujícím uživatelem. Bez potvrzení emailové adresy je uživatelský účet neplatný.
    • Zánik účtu registrovaného uživatele:
      • Uživatelský účet nelze zrušit ani smazat. Uživatelský účet je trvalý.
      • Banem uživatelského jména – v případě hrubého porušení pravidel pro využívání klubu, která jsou definována pro každý klub samostatně a dostupná jsou z patičky klubu.
  • Vznik a zánik Členského účtu
    • Vznik členského účtu:
      • Členský účet může získat každý občan ČR i cizí státní příslušník vyplněním registračního formuláře.
      • Členský účet je placenou službou honorovanou jednoroční platbou.
      • Členský účet je vždy zakupován na 12 + 1 měsíc a nabývá platnosti okamžitě v den přijetí platby do konce následujícího měsíce příštího roku. Měsíční lhůta slouží k vyřízení a odeslání členského průkazu.
      • Členský průkaz člen obdrží do konce následujícího měsíce ode dne zaplacení poplatku za členský účet.
      • Členský účet lze prodloužit na následující rok uhrazením prodlužovacího poplatku nejpozději k poslednímu dni platnosti členského účtu.
      • V případě neuhrazení prodlužovacího poplatku k poslednímu dni platnosti členského účtu je účet převeden na standardní účet registrovaného uživatele.
    • Zánik členského účtu
      • Poslání žádosti o ukončení členského účtu korespondenčně nebo emailem na který je vedený členský účet na adresu uvedenou v kontaktních údajích.
      • Nezaplacením prodlužovacího poplatku.
  • Práva a povinnosti uživatelů
    • Registrovaných uživatelů:
      • Řídit se těmito podmínkami a pravidly klubu, na kterém působí.
      • Zvolit si unikátní přezdívku.
      • Právo na vyžádání změny přezdívky.
      • Být uveden v seznamu registrovaných uživatelů.
      • Dodržovat lokální pravidla jednotlivých podfór.
    • Členů klubu:
      • Vše uvedené u registrovaných uživatelů.
      • Využívat benefitů a výhod partnerů.
      • Využívat benefitní členský účet na foru.
      • Aktivně ovlivňovat vývoj a směr klubu.
  • Závěrečná ustanovení
    • Tyto Podmínky nabývají platnosti a jsou účinné ode dne 14.8.2012.
    • Provozovatel je oprávněn tyto Podmínky kdykoli změnit s účinností zveřejněním nové verze na serveru, není-li stanoveno jinak.
    • Vše zde jinak nespecifikované se řídí platnými zákony České republiky. Případné spory týkající bude rozhodovat příslušný soud České republiky určený podle procesních předpisů České republiky.