Nabízíme nezateplený nebytový prostor/ garáž / skladovací prostory  (5×3,3m) 16,5m2 se sdíleným záchodem a kuchyňkou v širším centru Děčína (Rozbělesy) – ulice J.Š.Baara 1252/32.

Cena:  1100Kč / měsíc
Kauce 2 měsíční nájmy, případně dle dohody.

• Prostor není díky umístění vrat vhodný pro vozidla. Ideální pro motorky, čtyřkolku, loď, dílnu a nebo skladování.
  • Prostor je vybaven světlem a zásuvkou. Zásuvku lze po dohodě využít i k dobíjení elektromobilu.
  • Prostor, vzhledem k přístupu k záchodu a kuchyni, může sloužit i jako sídlo pro společnost či řemeslníka.

Nebytový prostor se pronajímá nezařízený. Nabízíme možnost individualizace / investice při dlouhodobém nájemním vztahu.

V ceně nájmu je pravidelný úklid sdíleného WC a kuchyňky.

Součástí nájmu nejsou místa s možností dlouhodobého parkování. Nabízíme možnost parkování před garáží za 350 Kč / měsíc. Možnost pronájmu dalších parkovacích míst za 600Kč/měsíc.

Areál je uzavírán vraty.

Kancelářská budova disponuje vysokorychlostním internetem s rychlostí 50/50Mbit. Možnost připojení k internetu za poplatek 50 Kč bez DPH/ měsíc.

Využijte naší další nabídky dalších nájemních prostor a připojte k prostorům například přilehlé kanceláře, sklady, dílny.

Dostupnost:
Tesco 300m.
Lidl 400m.
Hlavní vlakové nádraží 550m.
Hlavní autobusové nádraží 700m.

Kontaktní údaje:
Petr Fišer,