Nabízíme skladové / nebytové prostory 93m2 s nakladací rampou se sdíleným záchodem a kuchyňkou v revitalizované budově v širším centru Děčína (Rozbělesy) v 1. nadzemním podlaží – ulice J.Š.Baara 1252/32.Budova je zateplená s plastovými okny a vytápěna centrálně plynovými kotly.

 

Cena: 6900 Kč / měsíc.
Kauce 2 měsíční nájmy případně dle dohody.

 

  • Prostory jsou ideální pro prodejnu, výdejní sklad, eshop, mezi sklad, ale i jako výrobní kancelář pro tiskárnu, grafické studio, serverovnu.
  • Prostory se pronajímají nezařízené. Nabízíme možnost individualizace / investice při dlouhodobém nájemním vztahu a s možností sjednání pravidelného úklidu pronajímaných prostor.
  • Součástí pronájmu je 2 x parkovací místo s možností pronájmu dalších parkovacích míst za 600 Kč / měsíc. Je zajištěn pravidelný úklid společných prostor budovy. 
  • Areál je uzavírán vraty.
  • Kancelářská budova disponuje vysokorychlostním internetem s rychlostí 50/50Mbit. Možnost připojení k internet za poplatek 390 Kč bez DPH/ měsíc.

 

Využijte naší nabídky dalších nájemních prostor a připojte ke kancelářím například přilehlé kanceláře, sklady, garáže a dílny.

 

Dostupnost: 
Tesco 300m.
Lidl 400m.
Hlavní vlakové nádraží 550m.
Hlavní autobusové nádraží 700m 

Kontaktní údaje:
Petr Fišer,
petr.fiser@autokluby.cz
721 171 161