Společnost AUTOKLUBY.CZ s.r.o. provozuje portfolio 23 autoklubů mezi největší patří Český a Slovenský VW Club, který více jak 20 let přináší možnost sdílet řešení problémů s vlastnictvím vozidel jako jsou opravy, vylepšení, kola, pneumatiky, nákupy vozidel, prodej vozidel, pojištění atd. Členská komunita díky svému přesahu pořádá desítky srazů. Díky rozsáhlé členské základně jsou kluby pravidelně plněny zajímavým obsahem. Za celou historii našich klubů již na těchto portálech vzniklo více jak 4 000 000 stránek. Nabízíme Vám široké možnosti reklamy, kterými financujeme provoz a rozvoj portfolia.

Přednosti:

• Vysoký počet indexovaných stránek,
  • Historie webů 10let +,
  • Cool URL,
  • SSL zabezpečení – https,
  • Responzivita a úplná mobilní optimalizace,
  • Kompletní SEO optimalizace,
  • Přechod na nejbezpečnější verzi systému a nové PHP,
  • Nové sociální funkce velmi blízké facebooku.

S důrazem na SEO

Klubová scéna díky svému rozsahu je unikátní pro získávání kvalitní zpětných odkazů. V dnešním době je nejpopulárnějším způsobem PR článek, zpětný odkaz a nebo pronájem zpětných odkazů.

Nabídka na míru

Vzhledem k rozsahu našeho portfolia Vám rádi zpracujeme nabídku na míru. Díky rozsahu je možné dosáhnout velmi atraktivních slevových nabídek.

Klubové členství

Podpora klubu a výhody u našich partnerů. To jsou hlavní výhody klubového členství.

Přečtěte si více informací o klubovém členství.