Nabízíme nebytový prostor (3×2,73m) 8,2m2 bývalé vrátnice se sdíleným záchodem a kuchyňkou v širším centru Děčína (Rozbělesy) – ulice J.Š.Baara 1252/32.

Cena: 1400 Kč / měsíc

Kauce 2 měsíční nájmy, případně dle dohody.

• Prostor je vybaven světlem a zásuvkou. Zásuvku lze po dohodě využít k dobíjení elektromobilu.
  • Prostor, vzhledem k přístupu k záchodu a kuchyni, může sloužit jako dílna nebo sídlo společnosti či řemeslníka.
  • Prostory se pronajímají nezařízené. Nabízíme možnost individualizace / investice při dlouhodobém nájemním vztahu.

Součástí nájmu nejsou parkovací místa s možností dlouhodobého parkování. Nabízíme možnost pronájmu jednoho parkovacího stání vedle vrátnice za 500 Kč / měsíc, či dvou za 800Kč/měsíc.

Areál je uzavírán vraty.

Možnost připojení k internetu za poplatek 50 Kč bez DPH/ měsíc.
Využijte naší nabídky dalších nájemních prostor a připojte k prostoru například přilehlé kanceláře, sklady, garáže a dílny.

Dostupnost:
Tesco 300m