Nabízíme nebytové prostory 76m2 v revitalizované budově v širším centru Děčína (Rozbělesy) v 1. nadzemním podlaží – ulice J.Š.Baara 1252/32 o dispozici 5kk, 1 WC se sprchou, chodba/šatna, kuchyňka. Budova je zateplená s plastovými okny a vytápěna centrálně plynovými kotly.

Cena: 7800 Kč / měsíc
Kauce 2 měsíční nájmy případně dle dohody.

Prostory se pronajímají nezařízené s kuchyňským koutem. Nabízíme možnost individualizace / investice při dlouhodobém nájemním vztahu s možností sjednání pravidelného úklidu pronajímaných prostor.

• Součástí pronájmu je 1 x parkovací místo s možností pronájmu dalších parkovacích míst za 600 Kč / měsíc.
    Pravidelný úklid společných prostor budovy je zahrnut v ceně nájemného. Lze rozšířit i na úklid pronajímaného prostoru.
  • Areál je uzavírán vraty.
  • Kancelářská budova disponuje vysokorychlostním internetem s rychlostí 50/50Mbit. Možnost připojení k internet za poplatek 390 Kč bez DPH/ měsíc.

Využijte naší nabídky dalších nájemních prostor a připojte ke kancelářím například přilehlé sklady, garáže a dílny.

Dostupnost:
Tesco 300m.
Lidl 400m.
Hlavní vlakové nádraží 550m .
Hlavní autobusové nádraží 700m.

Kontaktní údaje:
Petr Fišer,