Klubové členství

Klubové členství je služba provozovaná společností AUTOKLUBY.CZ s.r.o. Služba klubové členství je rozšířeným internetovým uživatelským účtem s přesahem do reálného života, kde je člen klubu součástí klubové komunity. Členem klubu je zde skutečná a nezaměnitelná fyzická osoba, nikoliv jen imaginární a zaměnitelná přezdívka. Cílem klubového členství je odlišit skutečně zainteresované členy, kteří mají zájem klub podporovat v jeho dalším rozvoji.
Členství je dále založeno na myšlence skupiny uživatelů. Jeden uživatel nemá žádnou vyjednávací sílu, ale skupina uživatelů může vyjednávat určité benefity. Zástupcem skupiny uživatelů je společnost AUTOKLUBY.CZ s.r.o..

Člen klubu automaticky získává zvýhodnění členský účet, který nese mnoho nadstandardnich výhod a služeb oproti běžnému uživatelskému účtu. Člen klubu je pro klub Váženou osobou a proto má možnost přímo ovlivňovat budoucí směr vývoje a rozvoje svého autoklubu. Člen klubu také získává benefity od partnerů společnosti autokluby.

Výhody klubového členství naleznete zde.
Benefity od partnerů klubu zde.
Staň se členem klubu i ty.