Co přináší partnerství?

Partnerství přináší 2 základní přidané hodnoty

• Přímý nákup nebo využívání služeb partnera členy klubu. Členové klubu jsou přímo motivovány poskytnutou výhodou k využití dané výhody / slevy.
  • Propagace partnera a partnerské výhody na autoklubech společnosti AUTOKLUBY.CZ s.r.o..

Reklamní balíček

Standardní reklamní balíček partnera obsahuje:

• 200 znakový prostor pro prezentaci společnosti v minimálně 4 x ročně publikované PR článku na webech portfolia AUTOKLUBY.CZ s.r.o.
  • Umístění mezi partnery společnosti na webových stránkách clenstvi.autokluby.cz a na stránkách jednotlivých klubů společnosti AUTOKLUBY.CZ s.r.o.
  • Prezentaci klubové výhody / slevy pro členy klubu prezentované na webu autokluby.cz/clenstvi a na stránkách jednotlivých klubů společnosti AUTOKLUBY.CZ s.r.o.
  • Prezentaci na jednou ročně organizovaném srazu klubů společnosti AUTOKLUBY.CZ s.r.o. ve formě uvedení partnera na všech propagačních materiálech k oficiálnímu srazu.
  • 200 znakový tištěný prostor v tištěném propagačním materiálu zasílaném poštou společně s kartou člena klubu.
  • Umístění partnera v klubové mapě
  • Slevu 30% na všechny reklamní produkty společnosti AUTOKLUBY.CZ s.r.o.

Vzor partnerské smlouvy.
Seznam stávajících partnerů.
Reklamní balíček pro partnery klubu.