Nabízíme sklepní nebytové prostory 64m2 se sdíleným záchodem a kuchyňkou v revitalizované budově v širším centru Děčína (Rozbělesy) – ulice J.Š.Baara 1252/32, o dispozici dvou sklepních místností přístupných po širokých rovných schodech, 1 sdílené WC a kuchyňka.Sklepní prostory jsou osvětlené s přívodem el., ale nevytápěné. Díky umístění pod kancelářskou budovou je zde stabilní nezámrzná teplota i během zimních měsíců. Vhodné pro skladování. 


Cena: 2500 Kč / měsíc

Kauce 2 měsíční nájmy případně dle dohody.

Prostory se pronajímají nezařízené. Nabízíme možnost individualizace / investice při dlouhodobém nájemním vztahu s možností sjednání pravidelného úklidu pronajímaných prostor.
Součástí pronájmu je jedno parkovací místo s možností pronájmu dalších parkovacích míst za 600 Kč / měsíc. Pravidelný úklid společných prostor budovy je zahrnut v ceně nájemného.

Areál je uzavírán vraty.

Kancelářská budova disponuje vysokorychlostním internetem s rychlostí 50/50Mbit. Možnost připojení k internet za poplatek 100 Kč bez DPH/ měsíc.

Využijte naší nabídky dalších nájemních prostor a připojte ke kancelářím například přilehlé kanceláře, sklady, garáže a dílny.


Dostupnost:
Tesco 300m.
Lidl 400m.
Hlavní vlakové nádraží 550m.
Hlavní autobusové nádraží 700m.


Kontaktní údaje:
Petr Fišer
prodej@autokluby.cz
721 171 161