Partnerství / členství

Eshopy

Klubové členství a partnerství

Stát se členem

Službu "Člen klubu" může využít jakákoliv fyzická osoba bez věkového omezení. Službu může využívat každý občas bez ohledu na stát, ve kterém žije a to vyplněním formuláře žádosti. Získání služby je podmíněno souhlasem s podmínkami a zaplacením ročního poplatku.

Velmi nás potěší, pokud se rozhodnete pro placené členství. Velice si Vážíme každého platícího člena, jelikož je Vás zájem poděkováním za naši práci a také finanční a morální podporou dalšího rozvoje klubu.

Pokud se chcete stát členem klubu a jste registrovaný na jednom s našich klubů

Pro úspěšné odeslání žádosti o členský účet je nutné vyplnit všechny povinné údaje o své osobě. Povinné údaje jsou použiti pro zaevidování fyzické osoby k určité přezdívce užívané na klubu. Člen se následně stává členem klubu společnosti autokluby.cz s.r.o. a je členem klubu na všech provozovaných autoklubech společnosti.

Povinné údaje

Při vyplňování žádosti je nutné vyplnit povinné údaje:

Povinné údaje slouží k jasnému definování osoby objednávající službu "člen klubu". Veškeré uvedené údaje jsou neveřejné.

Žádost o členství zasílejte zde:
vw-club.cz
skoda-forum.cz
seat-club.cz
vw-club.sk

Pokud se chcete stát členem klubu a nejste registrovaný na žádném autoklubu

Registrace najdete zde:
vw-club.cz
skoda-forum.cz
seat-club.cz
vw-club.sk

Mohlo by Vás zajímat

Přečtěte si více o výhodách členského účtu.
Přečtete si více o klubovém členství.